29 Niedziela Zwykła rok C 16.10.2022 r.

w poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męcz.
we wtorek Święto Świętego Łukasza, Ewangelisty
w czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
w sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
2.) Od poniedziałku do czwartku msze św. w Różnowie są o godz. 18:00 w intencji „Dusz w czyśćcu cierpiących - greg. 17-21/30”
3.) Od poniedziałku do czwartku RÓŻANIEC jest o godz. 17:30
4.) W piątek wyjątkowo msza św. jest o godz. 8:00 w intencji „Dusz w czyśćcu cierpiących - greg. 22/30”, a RÓŻANIEC o godz. 7:30
5.) W sobotę msza św. jest o godz. 18:00 w intencji „Dusz w czyśćcu cierpiących - greg. 23/30”, a RÓŻANIEC o godz. 17:30
6.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „O dary Ducha Świetego, błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi dla Uli z okazji urodzin”
o godz. 11:00 „Za śp. Czesława Siemiątkowskiego i zmarłych z rodziny Siemiątkowskich i zmarłych z rodziny Kocenka”
o godz. 12:15 msza św. w DPS „Za dusze w czyśćcu cierpiące - greg. 24/30”
7.) Dziękuję za wszelkie wpłaty przesyłane na konto parafialne dostępne na naszej stronie www.parafiaroznowo.info Prace przy budowie kościoła trwają.
8.) W dzisiejszą niedzielę przeżywamy juz po raz XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Ofiary zbierane dziś do specjalnych puszek zasilą Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” - żywy pomnik św. Jana Pawła II
9.) Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł
10.) Zachęcam wszystkich do wypisywania kartek wypominkowych za zmarłych. Pamietajmy o zmarłych rodzicach, krewnych, sąsiadach, znajomych.
Kościół to wspólnota żywych wciąż zmierzających do Boga, świętych i
błogosławionych cieszących się już Jego obecnością i wspólnota zmarłych oczekujących pomocy. Od 1 do 8 listopada sprawowane będą msze św. za wszystkich zmarłych wypisanych na kartkach wypominkowych,
za których pół godziny wcześniej będzie odmawiany różaniec.

11.) W przyszła niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszki na drewno opałowe do naszego kominka. Potrzebujemy około 5 m3 drzewa. Już dziś dziękuję za wszelką pomoc. Proszę wszystkich wsparcie.