5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022 r.

w poniedziałek Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika
2.) Od poniedziałku do soboty msze św. o godz. 18:00 są w intencji „Za śp. Łukasza Wałpuskiego - gregorianki 14-19/30”
3.) W czwartek jest dodatkowa msza św. o godz. 17:00 w intencji „Za śp. Bolesława Konieczko w 18 rocznicę jego śmierci”
4.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Łukasza Wałpuskiego - gregorianka 20/30”
o godz. 11:00 „O Boże błogosławieństwo dla Marysi i Stasia w dniu I Komunii”
5.) Przez cały miesiąc maj zapraszam na „Nabożeństwo Majowe”, zawsze pół godz. przed mszą świętą. Jedynie w niedziele zapraszam na „Majowe” po mszy św. o godz. 9:00.
6.) Proszę wszystkie rodziny o ducha wspólnoty w ponoszeniu trudów budowy i dziękuję za wszelkie wpłaty przesyłane na konto parafialne, dostępne na naszej stronie www.parafiaroznowo.info
7.) W ten piątek młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania nie ma spotkania o godz. 18:45 w kościele w Dywitach.
8.) Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”