3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 1.05.2022 r.

w poniedziałek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
we wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski
w czwartek wspomnienie św. Floriana, męczennika
w piątek Święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów
2.) W poniedziałek msza św. o godz. 10:00 „Za śp. Tadeusza Wlazło”
3.) Od wtorku do piątku msze św. o godz. 18:00 sprawowane są „Za śp. Łukasza Wałpuskiego - gregoriańskie 1-4/30”
4.) W sobotę msza św. o godz. 10:30 „Za śp. Łukasza Wałpuskiego - gregorianka 5/30”
5.) W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek i piątek zapraszam na adoracje o godz. 17:30. W sobotę zapraszam na różaniec o godz. 10:00
6.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Wolna intencja”
o godz. 11:00 „Za śp. Łukasza Wałpuskiego - gregorianka 6/30”
7.) Przez cały miesiąc maj zapraszam na „Nabożeństwo Majowe” zawsze przed mszą świętą. Jedynie w niedziele zapraszam na „Majowe” po mszy św. o godz. 9:00
8.) Cały czas trwają prace przy budowie kościoła. W piątek został zalany specjalistycznym betonem drugi żelbetowy podciąg. Pozostały jeszcze dwa, na których będzie się opierać cała konstrukcja dachu kościoła.
9.) Przyszła niedziela jak każda druga niedziela miesiąca jest niedzielą inwestycyjną, z której ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na budowę naszego kościoła.
10.) Proszę wszystkie rodziny o ducha wspólnoty w ponoszeniu trudów budowy i dziękuję za wszelkie wpłaty przesyłane na konto parafialne, dostępne na naszej stronie www.parafiaroznowo.info
11.) Młodzież przygotowującą nie do sakramentu bierzmowania zapraszam w najbliższy piątek na spotkanie o godz. 18:45 w kościele w Dywitach. Obecność obowiązkowa.
12.) Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego, słonecznej majówki i umiarkowania w jedzeniu i piciu w czasie majowego grillowania.