5 Niedziela Wielkiego Postu 3.04.2022 r.

1.) W tym tygodniu od poniedziałku do piątku msze św. w Różnowie o godz. 18:00 sprawowane są „Za śp. Krzysztofa Firgolskiego - gregoriańskie 5-9/30”
2.) W sobotę msza św. jest o godz. 16:00 „Gregorianka 10/30”
3.) W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Zapraszam o godz. 17:30 na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
4.) W piątek zapraszam o godz. 17:30 na nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”
5.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Bogdana Hełmińskiego w 1 r. śm.”
o godz. 11:00 „O Boże błogosławieństwo dla Moniki i Michała z okazji 15 r. ślubu i błogosławieństwo dla dzieci - Natalii i Kornela”
o godz. 14:30 - msza w Różnowie DPS „Gregorianka 11/30”
6.) Nabożeństwo „Gorzkich Żali” w każdą niedzielę Wielkiego Postu bezpośrednio po mszy św. o godz. 9:00.
7.) Przez cały Wielki Post zachęcam do składania ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Skrzynka znajduje nie przy kropielnicy.
8.) Proszę wszystkie rodziny o ducha wspólnoty w ponoszeniu trudów budowy
i dziękuję za wszelkie wpłaty przesyłane na konto parafialne, dostępne na naszej stronie www.parafiaroznowo.info
9.) Przyszła niedziela, jak każda druga niedziela miesiąca jest niedzielą inwestycyjno-budowlaną, z której ofiary zbierane na tacę przeznaczone są budowę naszego kościoła. Dziękuję bardzo za comiesięczne hojne wsparcie. Bóg zapłać.
10.) Przyszła niedziela jest również Niedzielą Palmową. Pamiętajmy w tym dniu o palmach.
11.) Wszystkim życzę błogosławionego nowego tygodnia i zachęcam do podjęcia postu, modlitwy i jałmużny w intencji pokoju w Ukrainie i całym świecie.