4 Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022 r.

1.) W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę nie będzie mszy św. w Różnowie.
2.) Msze św. gregoriańskie w poniedziałek 28/30, wtorek 29/30 i środę 30/30 ostatnia, sprawowane będą w Nidzicy w Parafii Miłosierdzia Bożego.
3.) Nieobecność proboszcza w tych dniach, tj. 28-30.03 spowodowana jest wyjazdem na rekolekcje wielkopostne do Parafii Miłosierdzia Bożego w Nidzicy.
4.) W czwartek msza św. jest o godz. 18:00 „Gregorianka 1/30 za śp. Krzysztofa Firgolskiego”
5.) W piątek są dwie msze św. o godz. 17:00 „Za śp. Reginę Skoczylas w 1 r. śm.” oraz o godz. 18:00 „Gregorianka 2/30 za śp. Krzysztofa Firgolskiego”
6.) W piątek zapraszam o godz. 17:30 na nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”
7.) W sobotę zapraszam o godz. 10:00 na zmianę tajemnic różańcowych, a o godz. 10:30 na mszę św. „Gregorianka 3/30 za śp. Krzysztofa Firgolskiego”
8.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „O łaskę uzdrowienia”
o godz. 11:00 „Gregorianka 4/30 za śp. Krzysztofa Firgolskiego”
9.) Nabożeństwo „Gorzkich Żali” w każdą niedzielę Wielkiego Postu bezpośrednio po mszy św. o godz. 9:00
10.) Proszę wszystkie rodziny o ducha wspólnoty w ponoszeniu trudów budowy
i dziękuję za wszelkie wpłaty przesyłane na konto parafialne, dostępne na naszej stronie www.parafiaroznowo.info
11.) W przyszłą niedzielę bezpośrednio po mszy św. o godz. 11:00 zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na wyjazd do Głotowa. Młodzieży towarzyszą rodzice. Młodzież jadąca bez rodziców zobowiazana jest dostarczyć pisemną zgodę na taki wyjazd. Wyjeżdżamy samochodami osobowymi. Planujemy powrócić około godz. 14:00.
12.) W dniu 22 marca 2022 r. w 93 roku życia zmarł Arcybiskup Senior Edmund Piszcz. Msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego odbędzie się w bazylice katedralnej św. Jakuba Apostoła w Olsztynie w poniedziałek o godz. 12:00. Ciało zmarłego Arcybiskupa zostanie złożone w Krypcie Arcybiskupów Warmińskich w bazylice katedralnej w Olsztynie.Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci.
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Transmisja poniedziałkowych uroczystości pogrzebowych będzie miała miejsce na antenie: TVP3 Olsztyn, Radia Olsztyn i na stronie internetowej Radia Olsztyn i Archidiecezji Warmińskiej
13.) Wszystkim życzę błogosławionego nowego tygodnia i zachęcam do podjęcia postu, modlitwy i jałmużny w intencji pokoju w Ukrainie i całym świecie.