17 Niedziela Zwykła Rok B 25.07.2021 r.

w poniedziałek Święto św. Joachima i Anny, rodziców NMP
w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
2.) W poniedziałek msza św. w Różnowie jest o godz. 10:00 - „Wolna intencja”
3.) We wtorek msza św. w Różnowie jest o godz. 18:00 - „Wolna intencja”
4.) W środę msza św. w Różnowie jest o godz. 10:00 - „Wolna intencja”
5.) W czwartek msza św. w Różnowie jest o godz. 18:00 - „Wolna intencja”
6.) W piątek msza św. w Różnowie jest o godz. 18:00 - „Wolna intencja”
7.) W sobotę msza św. w Różnowie jest o godz. 10:00 - „O Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Szymona Kusior z okazji zawarcia ślubu”
8.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp.Zbigniewa Hełmińskiego w 30 dzień po pogrzebie o dar łaski życia wiecznego”
o godz. 11:00 „Wolna intencja”
9.) W przyszłą niedzielę ks. proboszcz przez cały dzień zbiera ofiary do puszki w parafii Matki Bożej Anielskiej w Konstancinie-Jeziornie. Dziękuję ks. Wojciechowi za zastępowanie proboszcza w Różnowie. Bóg zapłać.
10.) Dziękuję za wszelkie wsparcie materialne przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej www.parafiaroznowo.info
11.) Proszę wszystkie rodziny, o ducha wspólnoty w ponoszeniu trudu budowy. Niebawem rozpoczniemy kładzenie dachówek na dachu wieży.
12.)Wszystkim udającym się na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku. Pragnę przypomnieć o zachowaniu ostrożności na drogach i o przestrzeganie przepisów drogowych. Zachowujmy kulturę chrześcijańską w każdej naszej aktywności.
13.) Dziś po każdej mszy św. zbierane są ofiary do puszki na znak solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Zebrane ofiary zostaną przekazane poszkodowanym za pośrednictwem Caritas Polska.
14.) Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie się”