16 Niedziela Zwykła Rok B 18.07.2021 r.

w czwartek Święto św. Marii Magdaleny
w piątek Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy
w sobotę wspomnienie św. Kingi, dziewicy
2.) Od poniedziałku do czwartku msze św. w Różnowie są o godz. 18:00.
3.) W poniedziałek „Za śp. Jana Bejnara w 21 r. śm.”
4.) We wtorek „ O bezpieczne urlopy wakacyjne spędzane z Panem Bogiem dla wszystkich parafian - intencja od Żywego Różańca”
5.) W środę „Jest wolna intencja”
6.) W czwartek „Jest wolna intencja”
7.) W piątek wyjątkowo msza św. jest o godz. 10:00 „Jest wolna intencja”
8.) W sobotę msza św. jest o godz. 15:00 „W intencji nowo ochrzczonego dziecka”
9.) W przyszłą niedzielę msze św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Bożenę Korpusik w 1 r. śm.”
o godz. 11:00 „Za śp. Lucjana Brajczewskiego w 8 r. śm.
i za śp. Andrzeja Brajczewskiego w 2 r. śm.”

10.) Dziękuję za wszelkie wsparcie materialne przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej www.parafiaroznowo.info
11.) Proszę wszystkie rodziny, o ducha wspólnoty w ponoszeniu trudu budowy. Po położeniu dachówek na wieży rozpoczniemy budowę podpór dachowych.
12.)Wszystkim udającym się na urlopy, letnie wycieczki, obozy, kolonie życzę udanego, radosnego wypoczynku. Pragnę przypomnie
o zachowaniu ostrożności na drogach i o przestrzeganie przepisów drogowych. Zachowujmy kulturę chrześcijańską w każdej naszej aktywności.
13.) W przyszłą niedzielę z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo kierowców i wszelkich pojazdów drogowych. Każdy kierowca po błogosławieństwie otrzyma okolicznościowy znaczek.
14.) Również w przyszłą niedzielę po każdej mszy św. będą zbierane ofiary do puszki na znak solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Zebrane ofiary zostaną przekazane za pośrednictwem Caritas Polska.
15.) Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Miłujcie się”
16.) Dziękuje ks. Wojciechowi za zastępowanie mnie podczas urlopu.