WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16.05.2021 r.

1.) Od poniedziałku do soboty za wyjątkiem piątku Msze Św. w Różnowie są o godz. 18:00. W piątek Msza św. jest o godz. 9:30. Majowe o godz. 9:00.
2.) W poniedziałek - „Za śp. Antoniego Wasilewskiego”
3.) We wtorek - „Za śp. Antoniego Wasilewskiego”
4.) W środę - „Za śp. Bolesława Konieczko w 15 r. śm.”
5.) W czwartek - „Za śp. Antoniego Wasilewskiego”
6.) W piątek - „O Boże błogosławieństwo dla wnuków i córek”
7.) W sobotę - „O Boże błogosławieństwo dla wszystkich parafian”
8.) W przyszłą niedzielę Msze Św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 Msza Św. „Za śp.Henrykę Szawatkowską w 3 r. śm. ”
o godz. 11:00 Msza Św. „Za śp. Andrzeja z okazji urodzin”
9.) Przez cały miesiąc maj zapraszam na Nabożeństwo Majowe zawsze pół godziny przed Mszą Świętą. Wyjątek stanowią jedynie niedziele. Majowe jest wówczas po Mszy Świętej o godz. 9:00. Serdecznie zapraszam.
10.) Przypominam o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych 1 os. na 15 m2.
11.) Jak mogliśmy zauważyć w piątek postawiliśmy dach wieży naszego kościoła razem z krzyżem oraz instalacją odgromową. Cała operacja była dość niebezpieczna i skomplikowana dlatego nie nagłaśnialiśmy jej. Dziś możemy obserwować całą wieżę z odległych miejsc Różnowa. Za tydzień zaczniemy układać dachówkę na dachu wieży. Dziękuję wszystkim za wsparcie modlitewne przy podnoszeniu dachu i osadzeniu go na wieży. Bóg zapłać.
12.) Bóg zapłać za wszelkie wsparcie materialne naszej parafii przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej www.parafiaroznowo.info
13.) Przyszła niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego na Apostołów
14.) Przypominam, że 3.06 przypada Boże Ciało. Już dziś zatroszczmy się o to, jak będą wyglądały cztery ołtarze na tradycyjnej tracie naszej procesji. Niech nasz udział będzie wyrazem wielkiego zaufania Bożej Opatrzności w tych jakże trudnych czasach. Naszym zaangażowaniem podziękujmy Panu Bogu za Jego nieustanną obecność pośród nas niezależnie od tego, co nas spotyka.