6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.05.2021 r.

w piątek Święto Świętego Macieja, Apostoła
2.) Od poniedziałku do soboty za wyjątkiem wtorku Msze Św. w Różnowie są o godz. 18:00. We wtorek Msza św. jest o godz. 16:30.
3.) W poniedziałek - „Za śp. Józefa Kamińskiego - ofiarodawca z Olsztyna”
4.) We wtorek - „O łaskę zdrowia duchowego i fizycznego dla Krzysztofa Firgolskiego”
5.) W środę - „O Boże błogosławieństwo dla Dariusza i jego rodziny - Zosi, Gabrysi i Beaty”
6.) W czwartek - „Dziękczynna za mieszkańców Różnowa, którzy modlili się i byli obecni na Mszy Świętej za śp. Kornela Kulmaczewskiego”
7.) W piątek - „O łaskę zbawienia dla śp. Waldemara Kołosowskiego”
8.) W sobotę - „O szczęśliwe rozwiązanie sprawy ks. Józefa za pośrednictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Świętego Józefa”
9.) W przyszłą niedzielę Msze Św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 Msza Św. „Za śp. Bogdana Hełmińskiego o dar łaski miłosierdzia życia wiecznego w 30 dzień po pogrzebie”
o godz. 11:00 Msza Św. „O Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi dla Alexa z okazji 9 rocznicy urodzin”
10.) Przez cały miesiąc maj zapraszam na Nabożeństwo Majowe zawsze pół godziny przed Mszą Świętą. Wyjątek stanowią jedynie niedziele. Majowe jest wówczas po Mszy Świętej o godz. 9:00. Serdecznie zapraszam.
11.) Przypominam o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych 1 os. na 15 m2.
12.) Dzisiejsza niedziela jak każda druga niedziela miesiąca jest niedzielą inwestycyjną, z której ofiary zbierane na tacą przeznaczone są na fundusz inwestycyjno-budowlany. Serdeczne Bóg zapłać za to regularne wsparcie.
13.) Bóg zapłać za wszelkie wsparcie materialne naszej parafii przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej www.parafiaroznowo.info