5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 2.05.2021 r.

w poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
we wtorek wspomnienie Świętego Floriana, męczennika
w czwartek Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
w sobotę Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika
2.) Od poniedziałku do soboty Msze Św. w Różnowie są o godz. 18:00.
3.) W poniedziałek - „Za dusze w czyśćcu cierpiące 4/6”
4.) We wtorek - „Za dusze w czyśćcu cierpiące 5/6”
5.) W środę - „Za dusze w czyśćcu cierpiące 6/6”
6.) W czwartek - „Za śp. Reginę Skoczylas w 30 dzień po pogrzebie”
7.) W piątek - „O Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców - Zostań 1 z 300”
8.) W sobotę - „Intencja Żywego Różańca - Błagajmy Boga przez ręce Maryi, aby każdy człowiek uznał Boga i Jago święte prawa w swoim życiu. Oraz o łaskę zbawienia dla śp. Kornela Kulmaczewskiego”
9.) W przyszłą niedzielę Msze Św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 Msza Św. „Za śp . Reginę Skoczylas - intencja od Ż.R.”
o godz. 11:00 Msza Św. „O Boże błogosławieństwo dla Mateusz z okazji urodzin z prośbą o pomyślnie zdane egzaminy”
10.) Przez cały miesiąc maj zapraszam na Nabożeństwo Majowe zawsze przed Mszą Świętą. Wyjątek stanowią jedynie niedziele. Majowe jest wówczas po Mszy Świętej o godz. 9:00. Serdecznie zapraszam.
11.) W minionym tygodniu dzięki życzliwości Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie posadziliśmy przy kościele 500 sztuk świerka oraz 8 lip pobłogosławionych przez Ojca Świętego Franciszka w 2017 roku. Serdecznie dziękuję za pomoc następującym parafianom: pani Annie Klifeld panu Zbigniewowi Klifeld, panu Janowi Kucharzewskiemu, panu Markowi Krzynowek, panu Janowi Ostrowskiemu, panu Zdzisławowi Sendrowskiemu, panu Henrykowi Szawatkowskiemu panu Piotrowi Żukowskiemu, panu Markowi Kozon oraz naszej młodzieży - Sylwestrowi Paluchowi i Kamili i Bartoszowi Żukowskim.
12.) Przypominam o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych.
13.) Bóg zapłać za wszelkie wsparcie materialne naszej parafii przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej www.parafiaroznowo.info