4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 25.04.2021 r.

W środę 21 kwietnia, w godzinach wieczornych, zakończył swoje ziemskie pielgrzymowanie Jego Ekscelencja Arcybiskup Wojciech Ziemba. Dziękując Stwórcy za jego służbę wobec ludu Bożego, za dobro, którego doświadczaliśmy przez jego pasterską posługę, módlmy się, aby został włączony do Kościoła chwalebnego.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 26 i 27 kwietnia (w poniedziałek i we wtorek) w olsztyńskiej konkatedrze. Msza pogrzebowa będzie transmitowana on-line.

- w czwartek Święto Świętej Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy
2.) Od poniedziałku do piątku Msze Św. w Różnowie są o godz. 18:00.
3.) W poniedziałek - „Za dusze w czyśćcu cierpiące 1/6”
4.) We wtorek - „O Boże błogosławieństwo dla Jakuba Wiszniewskiego z okazji 16 urodzin i opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia”
5.) W środę - „Za dusze w czyśćcu cierpiące 2/6”
6.) W czwartek - „Za dusze w czyśćcu cierpiące 3/6”
7.) W piątek - „O Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców - Zostań 1 z 300”
8.) W sobotę przypada I sobota miesiąca. Zapraszam na zmianę tajemnic różańcowych o godz. 10:00. Po różańcu zapraszam na Nabożeństwo Majowe. Po Nabożeństwie Majowym Msza Święta w intencji Żywego Różańca.
9.) W przyszłą niedzielę Msze Św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 Msza Św. „O Boże błogosławieństwo dla Kazimierza z okazji 70 rocznicy urodzin i dla całej jego rodziny”
o godz. 11:00 Msza Św. „Za śp. Zygmunta i Apolonię oraz za śp. Czesławę
i Tadeusza”

10.) Przez cały miesiąc maj zapraszam na Nabożeństwo Majowe zawsze przed Mszą Świętą. Wyjątek stanowią jedynie niedziele. Majowe jest wówczas po Mszy Świętej o godz. 9:00. Serdecznie zapraszam.
11.) Cały czas trwają prace przy budowie dachu wieży kościelnej. Uprzejmie proszę o niewchodzenie na teren budowy. W tym tygodniu przeprowadzimy operację przeniesienia przygotowanego już dachu bezpośrednio na wieżę.
12.) Przypominam o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych.
13.) Bóg zapłać za wszelkie wsparcie materialne naszej parafii przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej www.parafiaroznowo.info