3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 18.04.2021 r.

- w piątek Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika
2.) Od poniedziałku do czwartku Msze Św. w Różnowie są o godz. 18:00.
3.) W poniedziałek - „Błagalna o łaskę i dar dobrego męża dla Klaudii oraz dar macierzyństwa, błogosławieństwo, oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej
i Świętego Józefa”

4.) We wtorek - „O Boże błogosławieństwo, światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i Św. Józefa, łaskę zdrowia i szczęśliwą podróż dla Romana ”
5.) W środę - „O dar życia wiecznego dla śp. Krzysztofa Kędzierskiego”
6.) W czwartek - „O Boże błogosławieństwo dla Kamila Więckiewicza z okazji 23 rocznicy urodzin i opiekę Matki Bożej”
7.) W piątek Msza Św. jest o godz. 11:00 „O Boże błogosławieństwo dla Wojciecha i jego całej rodziny”
8.) W sobotę wyjątkowo nie ma Mszy Świetej w Różnowie.
9.) W przyszłą niedzielę Msze Św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 Msza Św. „O dobre przygotowanie córki do przyjęcia sakramentu bierzmowania i dobry wybór szkoły”
o godz. 11:00 Msza Św. „O nawrócenie syna - Dawida”
10.) W dniach 18 – 24 kwietnia br. będziemy przeżywali XIII Tydzień Biblijny pod hasłem: „Zgromadzeni na świętej Wieczerzy” (1 P 1, 12).
11.) Cały czas trwają prace przy budowie dachu wieży kościelnej. Uprzejmie proszę o niewchodzenie na teren budowy.
12.) Dzisiejsza niedziela jest niedzielą inwestycyjną. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na fundusz inwestycyjno-budowlany. Serdecznie dziękuje za regularne finansowe wspieranie budowy kościoła w Różnowie.
13.) Przypominam o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych.
14.) Bóg zapłać za wszelkie wsparcie materialne naszej parafii przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej www.parafiaroznowo.info