2 NIEDZIELA WIELKANOCNA Miłosierdzia Bożego 11.04.2021 r.

1.) W tym tygodniu od poniedziałku do piątku Msze Święte są o godz. 18:00.
2. ) W poniedziałek - „O przebłaganie za grzechy Małgorzaty, jej rodziny oraz przodków z błaganiem o obronę rodziny oraz dar wiary i nawrócenia”
3.) We wtorek - „O przebłaganie za grzech Romualda, jego rodziny oraz przodków z błaganiem o dar nawrócenia oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej”
4.) W środę - „O przebłaganie za grzechy Klaudii, jej rodziny oraz przodków z błaganiem o nawrócenie oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej i Świętego Józefa”
5.) W czwartek - „O przebłaganie za grzechy Emanueli, jej rodziców, rodziny oraz przodków z błaganiem o uzdrowienie i opiekę Matki Bożej Różańcowej”
6.) W piątek - „O przebłaganie za grzechy Miłosza, jego rodziców, rodziny i przodków z błaganiem o błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Różańcowej”
7.) W sobotę Msza Święta jest o godz. 10:00 - „O uzdrowienie rodziny i dary Ducha Świętego”
8.) W przyszłą niedzielę Msze Św. sprawowane są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 Msza Św. „Za śp. Bazylego Kocana w 30 dzień po pogrzebie”
o godz. 11:00 Msza Św. „O nawrócenie syna - Dawida”
9.) Dnia 22 lutego 2019 roku Sejm RP ustanowił dzień 14 kwietnia Świętem Chrztu Polski. Jest rzeczą niezwykle istotną, aby pamięć o tak ważnym dla Kościoła
i narodu wydarzeniu była kultywowana rokrocznie, tak by zapadła głęboko w pamięci i sercach wszystkich Polaków, zwłaszcza najmłodszych pokoleń.
10.) Dzisiejsza niedziela to Święto Miłosierdzia, święto patronalne CARITAS. Ofiary z dzisiejszej tacy przeznaczone są na cele charytatywne podejmowane przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej.
11.) Od jutra rozpoczynamy budowę dachu wieży kościelnej.
12.) Przyszła niedziela będzie niedzielą inwestycyjno-budowlaną.
13.) Przypominam o obowiązujących obostrzeniach epidemicznych.
14.) Bóg zapłać za wszelkie wsparcie materialne naszej parafii przesyłane na konto parafialne dostępne na stronie internetowej parafiaroznowo.info

JEZU UFAM TOBIE