Wielki Tydzień Niedziela Palmowa Rok B 28.03.2021 r.

1.) W Wielkim Tygodniu od poniedziałku do czwartku Msze św. w Różnowie sprawowane są o godz. 18:00.
2.) W poniedziałek Msza Św. „O uzdrowienie rodziny i dary Ducha Świętego”
3.) We wtorek Msza Św. „Za śp. Józefa Felkę w 19 rocznicę jego śmierci”
4.) W środę Msza Św. „O Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców 1 z 300”
5.) W czwartek przypada Wielki Czwartek. Msza Św. Wieczerzy Pańskiej sprawowana jest w intencji: „Uwielbienie Pana Boga za dar kapłaństwa”
6.) W Wielki Piątek zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 17:30, a następnie na liturgię Męki Pańskiej. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
7.) W Wielką Sobotę święcenie pokarmów nastąpi o równych godzinach 9:00; 10:00; 11:00; 12:00 i 13:00 z zachowaniem następujących wytycznych. Koszyki tj. święconki przynosimy do kaplicy, zostawiamy je i wychodzimy z kaplicy czekając na zewnątrz w bezpiecznych odstępach 1,5 m od siebie. Ksiądz we wspomnianych godzinach je pobłogosławi. Po błogosławieństwie wchodzimy pojedynczo do kaplicy, zabieramy swój koszyk i wychodzimy z kaplicy.
8.) Adoracja Pana Jezusa od godz. 8:00 do 18:00 z zachowaniem limitu do 5 osób.
9.) W sobotę o godz. 18:00 zapraszam na Wigilię Paschalną limitowaną do 5 osób.
10.) Przyszła niedziela jest Niedzielą Wielkanocy Zmartwychwstania Pańskiego:
o godz. 9:00 Msza Św. „O uzdrowienie rodziny i dary Ducha Świętego”
o godz. 11:00 Msza Św. „Za śp. Stanisława Łojewskiego w 5 r. śm.”
11.) Bóg zapłać za ofiary wrzucane na kwiaty do Grobu Pańskiego.
12.) Przypominam o obostrzeniach obowiązujących w czasie trwania epidemii i zachęcam do bezwzględnego ich przestrzegania.
13.) Dziękuję wszystkim za ofiary składane na budowę naszego kościoła.
14.) Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł.