6 Niedziela Zwykła Rok B 14.01.2021 r.

we wtorek w Różnowie jest adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00.
w środę 17.02 środa popielcowa - „Popielec”

2.) Od poniedziałku do soboty Msze Święte w Różnowie o g. 18:00 sprawowane są: „Za śp. Jadwigę Wiśniewską - gregorianki”

3.) W środę popielcową obowiązuje nas post ścisły, który pozwala na jednorazowy posiłek do syta oraz dwa skromne posiłki w ciągu dnia, w połączeniu ze wstrzemięźliwością od pokarmów mięsnych.

4.) W piątek zapraszam o godz. 17:30 na nabożeństwo „Drogi Krzyżowej”.

5.) W przyszłą niedzielę Msze Święte są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Jadwigę Wiśniewską - gregorianka 19/30”
o godz. 11:00 „Za śp. Henryka w 4 r. śm.”

6.) Nabożeństwo „Gorzkich Żali” bezpośrednio w każdą niedzielę Wielkiego Postu bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 9:00.

6.) Przez całą dzisiejszą niedzielę ksiądz proboszcz razem z kilkoma parafianami zbiera w Parafii Świętego Józefa w Olsztynie ofiary do puszki na budowę naszego kościoła w Różnowie. Bóg zapłać za pomoc w zbieraniu ofiar.

8.) Dzisiejsza niedziela jak każda druga niedziela miesiąca jest tzw. niedzielą inwestycyjną, z której ofiary wrzucane na tacę przeznaczone są na fundusz inwestycyjno-budowlany. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy regularnie pomagają w ten sposób budować nasz kościół.

9.) Dziękuję Ks. Dr. Wojciechowi SVD za niedzielną posługę przy ołtarzu.

10.) W minionym tygodniu prace budowlane ze względu na niskie temperatury zostały wstrzymane. Czekamy na choćby delikatne obniżenie mrozów, aby rozpocząć prace przy ostatniej kondygnacji wieży.

11.) Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł.