5 Niedziela Zwykła Rok B 7.01.2021 r.

w środę wspomnienie Świętej Scholastyki, dziewicy
w czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes
2.) Od poniedziałku do czwartku Msze Św. w Różnowie o g. 18:00 sprawowane są: „Za śp. Jadwigę Wiśniewską - gregorianki”
3.) W piątek Msza Św. w Różnowie jest o g. 9:00 „Za śp. Jadwigę Wiśniewską”
4.) W sobotę Msza Św. w Różnowie jest o g. 18:00 „Za śp. Jadwigę Wiśniewską”
5.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za Parafian”
o godz. 11:00 „Za śp. Jadwigę Wiśniewską - gregorianka 12/30”
6.) Następna niedziela jak każda druga niedziela miesiąca jest niedzielą inwestycyjną, z której ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na fundusz inwestycyjno- budowlany. Dziękuje wszystkim parafianom, którzy regularnie pomagają budować kościoła w Różnowie.
7.) W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. dr. Wojciecha SVD. Ksiądz proboszcz tego dnia razem z niektórymi parafianami będzie zbierał w Parafii Świętego Józefa w Olsztynie ofiary do puszek na budowę kościoła w Różnowie. Wielkie podziękowania kieruję w stronę Księdza Proboszcza Tomasza Stempkowskiego, który już po raz czwarty razem ze swoimi parafianami przychodzi nam z pomocą.
8.) W tym tygodniu prace budowlane koncentrowały się wokół konstrukcji 5 łuków na ostatniej kondygnacji wieży. Czekamy na cho
by delikatne obniżenie mrozów, aby rozpocząć prace przy ostatnim stropie wieży.
9.) Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł.