4 Niedziela Zwykła Rok B 31.01.2021 r.

we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego
w piątek wspomnienie Świętej Agaty
w sobotę wspomnienie Świętych Pawła Miki i Towarzyszy
2.) W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 jest w „O Boże błogosławieństwo dla ofiarodawców, którzy podjęli trud by być 1 z 300”
3.) We wtorek Msza św. o godz. 18:00 jest „Za śp. Zenona z okazji urodzin”
4.) W środę, czwartek i piątek Msze św. o godz. 18:00 sprawowane są „Za śp. Jadwigę Wiśniewską” (gregoriańskie)
5.) W sobotę Msza św. o godz. 10:30 jest „Za śp. Jadwigę Wiśniewską” (gregor.)
6.) W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek i piątek zapraszam na adorację o godz. 17:30.
7.) W sobotę zapraszam o godz. 10:00 na zmianę tajemnic różańcowych.
8.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Jadwigę Wiśniewską” gregorianka 5/30
o godz. 11:00 „Za śp. Romualda Ławrynowicza w 11 r. śm.”
9.) Dziękuję tym wszystkim parafianom, którzy regularnie wspierają naszą parafię.
10.) W tym tygodniu wylane zostały słupy ostatniej kondygnacji wieży kościelnej. Rozpoczynamy zatem prace zbrojeniowe pod ostatni już strop wieży.
11.) Ubiegła niedziela była „Dniem solidarności z Chorwacją”. W ofiarach wrzucanych do puszki zebraliśmy 360 zł. Za pośrednictwem Caritas Polska ofiary zostały przesłane do Chorwacji. Wielkie Bóg zapłać za pomoc.