2 Niedziela Zwykła Rok B 17.01.2021 r.

we wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
w czwartek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
2.) W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 sprawowana jest w intencji „O Boże błogosławieństwo dla Marii w dniu jej urodzin”
3.) W pozostałe dni tygodnia Msze św. sprawowane są w intencji „O Boże błogosławieństwo dla wszystkich parafian w podziękowaniu za pomoc w budowie naszego kościoła ”
4.) We wtorek, środę i czwartek Msze św. są o godz. 18:00.
5.) W piątek Msza św. jest wyjątkowo o godz. 9:00.
6.) Bóg zapłać za ofiary kolędowe składane w kaplicy lub na konto parafialne.
7.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Wolna intencja”
o godz. 11:00 „Wolna intencja”
8.) Dziękuję tym wszystkim parafianom, którzy regularnie wspierają naszą parafię, w tym jakże trudnym czasie pandemii.
9.) Na wskutek trzęsienia ziemi, jakie nawiedziło Chorwację, Caritas Chorwacji zwróciła się do wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o pomoc. Jako Kościół w Polsce – za pośrednictwem Caritas Polska – przekazał już 100 tys. złotych,
jednak potrzeby są zdecydowanie większe. W tej nadzwyczajnej sytuacji, Komisja Charytatywna Konferencji Episkopatu Polski za aprobatą Księdza Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego Metropolity Warmińskiego prosi, aby niedzielę 24 stycznia br. ogłosić w naszej archidiecezji „Dniem solidarności z Chorwacją”. W jego ramach, podczas każdej Mszy Świętej, we wszystkich parafiach będziemy modlić się za poszkodowanych, a przed kościołami przeprowadzimy zbiórkę do puszek na ten cel.