Niedziela Chrztu Pańskiego 10.01.2021 r.

Niedziela Chrztu Pańskiego kończy w liturgii okres Bożego Narodzenia. Jednakże w tradycji Kościoła w Polsce wystrój kościołów oraz kolędy pozostają aktualne aż do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

1.) Od poniedziałku do czwartku Msze św. o godz. 18:00 sprawowane są w intencji „Wszystkich parafian składających w tym roku ofiary kolędowe”

2.) W piątek Msza św. o godz. 9:00 sprawowana jest również w intencji „Wszystkich parafian składający w tym roku ofiary kolędowe”

3.) Ofiary kolędowe można składać w kaplicy, w kopercie z dopiskiem kolęda 2021 lub na konto parafialne z dopiskiem kolęda 2021.

4.) W sobotę wyjątkowo nie ma Mszy św. w Różnowie.

5.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „O Boże błogosławieństwo dla Ilony w dniu urodzin i dla całej
jej rodziny ”

o godz. 11:00 „O Boże błogosławieństwo z okazji imienin Arkadiusza”

6.) Dzisiejsza niedziela jak każda druga niedziela miesiąca jest niedzielą inwestycyjną, z której ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na fundusz inwestycyjno-budowlany. Bóg zapłać za hojne wsparcie budowy kościoła.

7.) Bóg zapłać wszystkim tym, którzy regularnie wspierają naszą parafię,
w tym jakże trudnym czasie pandemii.

8.) Bóg zapłać również Księdzu Wojciechowi za zastępowanie dziś proboszcza.