III Niedziela Adwentu Rok B 13.12.2020 r.

1.) W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku Msze św. o godz. 18:00 sprawowane są w intencji „Dusz w czyśćcu cierpiących”
2.) W piątek Msza św. o godz. 18:00 jest w intencji „O Boże błogosławieństwo dla Sylwii w dniu 43 urodzin i opiekę Matki Bożej nad całą rodziną”
3.) W sobotę Msza św. o godz. 18:00 jest w intencji „Dusz w czyśćcu cierpiących”
4.) Roraty są w poniedziałek, środę i sobotę o godz. 18:00
5.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Zenona Chwietczuka w 30 dzień po pogrzebie”
o godz 11:00 „Za śp. Jadwigę Wiśniewską w 30 dzień po pogrzebie”
6.) Bóg zapłać wszystkim, którzy przy okazji roznoszenia opłatków składają ofiary na budowę naszego kościoła. Planujemy niebawem ukończyć w całości wieżę. Aby uniknąć dodatkowych kosztów wynajmu rusztowań, należy sprawę wieży dokończyć teraz, dopóki są rusztowania, tak aby na wiosnę do tego tematu już nie wraca. Uważam, że przy wspólnym wysiłku jest to możliwe.
7.) Dziękuje bardzo tym wszystkim, którzy w tym roku roznosili opłatki ofiarowując swój czas i zdrowie. Szczegółowe podziękowania będą przedstawione przy najbliższej okazji w momencie zakończenia roznoszenia opłatków.
8.) Bóg zapłać wszystkim tym, którzy regularnie wspierają naszą parafię,
w tym jakże trudnym czasie pandemii.

9.) W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Wojciech Niścigorski SVD. Rekolekcje będą trwać trzy dni od niedzieli do wtorku. W poniedziałek i wtorek zapraszam na spowiedź o godz. 17:30. Następnie o godz. 18:00 zapraszam na Mszę św. z nauką rekolekcyjną. Dołóżmy wszelkich starań, aby być cho
by na jednej nauce rekolekcyjnej.
10.) Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 6 zł i kalendarze misyjne.