II Niedziela Adwentu Rok B 6.12.2020 r.

w poniedziałek wspomnienie św. Ambrożego, bp. i dr. Kościoła
we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
2.) W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 „Wolna intencja” - Roraty
3.) We wtorek Msza św. o godz. 18:00 „Wolna intencja”
4.) W środę Msza św. o godz. 18:00 „Wolna intencja” - Roraty
5.) W czwartek Msza św. o godz. 18:00 „Wolna intencja”
6.) W piątek Msza św. o godz. 9:00 „Wolna intencja”
7.) W sobotę wyjątkowo nie ma Mszy św. o godz. 18:00
8.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo”
o godz 11:00 „Za śp. Alfonsa Fishana w 2 r. śm.”
9.) Do nabycia są jeszcze duże świece „Caritas” koloru czerwonego w cenie 15 zł. Niech na naszych wigilijnych stołach nie zabraknie tego widocznego znaku miłości. Pamiętajmy, że człowiek jest tak bogaty, na ile potrafi pomagać innym i tylko to jest jego, co ofiarował drugiemu.
10.) Do nabycia są piękne, ręcznie robione żłóbki w cenie 30 zł. Parafia otrzymała 40 sztuk tychże żłóbków, jako dar na budowę kościoła od naszego parafianina Grzegorza Kozła. Wielkie Bóg zapła.
11.) Bóg zapłać wszystkim, którzy przy okazji roznoszenia opłatków składają ofiary na budowę naszego kościoła. Planujemy niebawem ukończyć w całości wieżę. Aby uniknąć dodatkowych kosztów wynajmu rusztowań, należy sprawę wieży dokończyć teraz, dopóki są rusztowania, tak aby na wiosnę do tego tematu już nie wraca. Uważam, że przy wspólnym wysiłku jest to możliwe.
12.) Bóg zapłać wszystkim tym, którzy regularnie wspierają naszą parafię, w tym jakże trudnym dla każdego z nas czasie pandemii.
13.) We wtorek przypadnie 7 rocznica odkąd po raz pierwszy w roli proboszcza spotkałem się z Wami Drodzy Parafianie na Mszy św.
14.) Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 6 zł i kalendarze misyjne.