Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 22.11.2020 r.

we wtorek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
2.) W poniedziałek Msza św. o godz. 18:00 „Za zmarłych wypomin.”
3.) We wtorek Msza św. o godz. 18:00 „Za śp. ks. dr Jana Guzowskiego”
4.) W środę Msza św. o godz. 18:00 „Za śp. ks. prał. Józefa Drążka”
5.) W czwartek Msza św. o godz. 18:00 „Za zmarłych wypominkowych”
6.) W piątek Msza św. o godz. 18:00 „Za zmarłych wypominkowych”
7.) W sobotę Msza św. o godz. 18:00 „Za zmarłych wypominkowych”
8.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Marianne i Brinisława Osińskich”
o godz 11:00 „Za śp. Kamila Abrewczyńskiego”
9.) Niedzielna Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, kończy okres zwykły kalendarza liturgicznego. Za tydzień rozpocznie się już Adwent. Do nabycia będą duże świece ‚Caritas” w cenie 15 zł. Niech na naszych wigilijnych stołach nie zabraknie tego widocznego znaku miłości. Pamiętajmy, że człowiek jest tak bogaty, na ile potrafi pomagać innym i tylko to jest jego, co ofiarował drugiemu.
10.) Od przyszłej niedzieli będą roznoszone w naszej parafii opłatki wigilijne. Ofiary z opłatków przeznaczone są w tym roku na dokończenie wieży kościelnej. Rusztowania już stoją. Każdy kto złoży dobrowolną ofiarę za opłatek w tym roku, przyczyni się do wzrostu wieży. Plan jest taki, żeby wieża razem z dachówką i krzyżem stanęła już w tym roku. Mam nadzieję, że to się uda.
11.) Bóg zapłać wszystkim tym, którzy wspierają finansowo naszą parafię, w tym jakże trudnym dla każdego z nas czasie pandemii.
12.) Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 6 zł i kalendarze misyjne.