30 Niedziela Zwykła Rok A 25.10.2020

w środę Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
2.) Od poniedziałku do czwartku Msze św. w Różnowie są o godz. 18:00. Nabożeństwo różańcowe jest wówczas o godz. 17:30
3.) Od poniedziałku do piątku są wolne intencje Mszy św. W przypadku wolnych intencji Msze św. sprawowane będą za ofiarodawców akcji „Zostań 1 z 300”
4.) W piątek Msza św. jest wyjątkowo o godz. 10:00. Różaniec godz. 9:30.
5.) W piątek Msza św. jest w intencji „O Boże błogosławieństwo dla wszystkich uczestników akcji - „Zostań 1 z 300”
6.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Malwinę, Józefa, Apolonię i Władysława”
o godz 11:00 „Za śp. Lucjana Brajczewskiego i Andrzeja”
7.) W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych.
Zachęcam już dziś do włączenia się przez całą oktawę tj. od 1 do 8 listopada do modlitwy różańcowej za zmarłych. Zmarli najbardziej potrzebują od nas modlitwy. Nic im nie jest tak potrzebne, jak modlitwa. Ile teraz poświecimy im czasu na modlitwę, tyle samo kiedyś otrzymamy. Dlatego już dziś zaplanujmy czas na modlitwę.
8.) Przy kropielnicy wyłożone są kartki wypominkowe oraz koperty, w które wkładamy wypominki. Tradycyjnie od 1 do 8 listopada będą sprawowane Msze św. za zmarłych wypisywanych na tych kartkach oraz przed każdą Mszą św. będzie odmawiany różaniec.
9.) Wielkie Bóg zapłać o. Wojciechowi Niścigorskiemu Werbiście za zastępowanie dziś przy ołtarzu ks. proboszcza.
10.) Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 6 zł i kalendarze misyjne.