29 Niedziela Zwykła Rok A 18.10.2020

w poniedziałek wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męcz.
we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
2.) Od poniedziałku do czwartku Msze św. w Różnowie są o godz. 18:00. Nabożeństwo różańcowe jest wówczas o godz. 17:30
3.) W poniedziałek Msza św. jest „Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy własne i rodziny”
4.) We wtorek Msza św. jest „Za śp.Irenę Popławską w dniu imienin int. od bratowej Danusi z rodziną”
5.) W środę Msza św. jest „Za śp. Kamila Sokołowskiego int. od Arka”
6.) W czwartek Msza św. jest „Za śp. Jadwigę Niściborską”
7.) W piątek Msza św. jest „Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy własne i rodziny”
8.) W sobotę wyjątkowo Msza św. jest o godz. 10:00. Różaniec godz. 9:30
9.) W przyszłą niedzielę Msze św. są w następujących intencjach:
o godz. 9:00 „Za śp. Henryka Ostrowskiego w 8 r. śm.”
o godz 11:00 „Za śp. Czesława Siemiątkowskiego i zm. z rodz.”
10.) Przy kropielnicy wyłożone są kartki wypominkowe oraz koperty, w które wkładamy wypominki. Tradycyjnie od 1 do 8 listopada będą sprawowane Msze św. za zmarłych wypisywanych na tych kartkach oraz przed każdą Mszą św. będzie odmawiany różaniec. Już dziś zróbmy wszystko, aby nas w tych dniach nie zabrakło w kaplicy.
11.) Wielkie Bóg zapłać o. Wojciechowi Niścigorskiemu Werbiście za zastępowanie dziś przy ołtarzu ks. proboszcza.
12.) Do nabycia jest Gość Niedzielny w cenie 6 zł i kalendarze misyjne.
13.) Wszystkim życzę błogosławionego nowego tygodnia